Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Etnomania w Wygiełzowie 0
Etnomania w Wygiełzowie

 Relacja z Festiwalu Etnomania w Wygiełzowie – 15.07.2018.

 

Są takie miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić. Ba, skandalem jest nie odhaczyć na swojej liście koniecznie do odwiedzenia w Wakacje festiwalu (http://etnomania.pl/), który w swych założeniach nie tylko pokazuje piękno Polski przeszłej, ale i idylliczną wizję Polski dzisiejszej. Wszystko to dzięki obecności wspaniałych twórców w Parku Etnograficznym i Skansenie w Bibicach, w tym roku organizowanym już po raz 8 przez Fundację Od Kultury (http://www.odkultury.pl/).

Jak co roku, pogoda okazała się wymarzoną. Słońce wyglądało za chmur, jakby samo chciało obejrzeć, co też twórcy przygotowali w tym roku. A atrakcji było co nie miara. Strefy Rzemiosła, Folkdesignu i Eko, Muzyki, Dzieci i Relaksu. Do Wygiełzowa przyjechało ponad 120 wystawców, można było zasmakować w kuchniach regionalnych, tradycyjnych i wege, zrelaksować się w cieniu chaty. Dla każdego coś miłego, zdjęcia z tej imprezy możecie zobaczyć o tu: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/a/wygielzow-tysiace-osob-odwiedzily-skansen-w-ramach-festiwalu-etnomania-zdjecia,13343463/, albo o tu:https://www.facebook.com/festiwal.etnomania/, albo tu:https://www.instagram.com/p/BlQUU7DFp9y/?taken-by=leafynaturalne, albo jeszcze na fb: https://www.facebook.com/leafykosmetyki/photos/rpp.182429042375576/232986000653213/?type=3&theater.

Leafy Kosmetyki Naturalne też miały zaszczyt wziąć udział w tej fantastycznej imprezie. Mieliśmy przyjemność obsługiwać wspaniałych klientów, oraz nasza Kasia prowadziła warsztaty z wytwarzania kul kąpielowych inspirowane naturalnymi składnikami.  Jak zawsze przy takich warsztatach było odrobinę chaosu – a to ktoś się dopisał, a to ktoś przyszedł wcześniej, a to ktoś dodał od serca zapachu i się zdziwił, że mocno pachnie. Ogólnie jednak na warsztaty zapisała się multum osób ciekawych wiedzy o kosmetykach naturalnych. Nasi młodsi uczestnicy byli mistrzami w lepieniu kul – w końcu praktyka z piaskownicy nie poszła na marne. Moje kochane Panie okazały ogromne pokłady innowacyjności w mieszaniu składników i kolorów. Panowie, ostrożnie przyglądający się z ławki rezerwowych byli zszokowani, że oto na ich oczach powstają  kosmetyki, które cieszą i bawią jednocześnie – panom bardzo dziękuję za cierpliwość i wsparcie partnerek.

Następna Etnomania w Wygiełzowie już za rok. Nie możemy się doczekać!

 zaisnpiruj się natura

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl