Bielenda Professional: ceramidowa siła kolekcji Barrier Renew

2022-06-20

Bielenda Professional SupremeLab bez wątpienia jest innowacyjną linią kosmetyków, których formulacje bazują unikalnych składnikach najwyższej jakości. Z kolei żółta seria – Barrier Renew – zwana również ceramidową, jest prawdziwą perełką wśród wszystkich profesjonalnych kolekcji brandu. Kosmetyki profesjonalne do użytku domowego dają możliwość zatroszczenia się o skórę w profesjonalny sposób – bez potrzeby umawiania wizyty w gabinecie kosmetologicznym – a tym samym odkryć różnorodne poziomy pielęgnacji. 


Bielenda Professional SupremeLab – rewolucja w świecie beauty

Bielenda Professional SupremeLab jest linią, która łączy ze sobą doświadczenie, tradycję, wiedzę i zestawia je z najnowszymi odkryciami nauki. Skuteczne składniki, o udowodnionym działaniu, zasilają innowacyjne formulacje, które ukierunkowane są na zróżnicowane potrzeby różnych rodzajów skóry.

Kosmetyki Bielenda Professional działają wielotorowo i wielopłaszczyznowo, a na linię SupremeLab składa się wiele znanych serii kosmetyków, w tym Acid Fusion 3.0, S.O.S, Energy Bost czy właśnie Barrier Renew. Każda linia bazuje na innych składnikach przewodnich, co bez problemu pozwala odnaleźć te, które będą najlepsze dla naszego rodzaju skóry.

Kosmetyki profesjonalne polskiego brandu, wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, skutecznością, ale też bezpieczeństwem stosowania. Nawiązują do najnowszych trendów, ale i tworzą kierunki rozwoju branży beauty.

Produkty zawierają optymalne, czyli najbardziej skuteczne stężenia składników aktywnych, które – w zależności od serii – ukierunkowane są na odmienne problemy oraz potrzeby skóry, ale też gwarantują wszechstronność działania.

Bielenda Professional SupremeLab Barrier Renew, to seria będąca prawdziwą perełką na kosmetycznym rynku – niezwykle pożądaną przez kobiety, którym zależy na intensywnym odżywieniu, odnowie i regeneracji skóry. Kosmetyki ukierunkowane są na działanie ochronne bariery hydrolipidowej, która narażona jest w największym stopniu na negatywne działanie czynników zewnętrznych. 

Odkryj kosmetyki Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew

Bielenda Professional, tworząc swoją ceramidową kolekcję, uwzględniła potrzeby różnych rodzajów cer, zwłaszcza suchej, odwodnionej i wrażliwej, dla których szczególnie istotne jest prawidłowe funkcjonowanie bariery skórnej. Kosmetyki z tej serii silnie odżywiają, nawilżają, intensywnie regenerują i biorą odział w odbudowie zdrowej warstwy naskórka.

Najważniejszym składnikiem żółtej serii są… ceramidy, które zapewniają optymalne nawilżenie, odżywienie, ale też chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi i wzmacniają ją. Wspomagają również jędrność i elastyczność.

Najpopularniejsze kosmetyki z serii Barrier Renew

  • Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew – intensywnie odżywczy krem na noc z ceramidami – w jego formule, działanie ceramidów wspierają składniki takie jak skwalan, masło shea, mocznik, witamina E, kwasy tłuszczowe i fitosterole z naturalnych olejów roślinnych. Krem wspiera nocną odbudowę skóry, intensywnie odżywia i nawilża, a także przynosi uczucie ukojenia.
  • Bielenda Professional Supremelab Barrier Renev cermidowe serum odbudowująco-regenerujące – znakomicie wspiera procesy naprawcze i pozwala szybko odbudować barierę hydrolipodową. W jego formule można odnaleźć aż trzy rodzaje ceramidów, a także witaminę F, olejek jojoba, fitosfingozynę i skwalan.
  • Bielenda Professional Supremelab Barrier Renev regenerujący balsam do twarzy i ciała z ceramidami – tego produktu nie mogło zabraknąć w zestawieniu najlepszych z żółtej kolekcji. Balsam jest kosmetykiem wielozadaniowym, który przede wszystkim silnie nawilża i odżywia, a także przywraca skórze komfort. Jego wyjątkowe składniki aktywne odbudowują barierę hydrolipidową, a sam balsam jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. 

Barrier Renew od Bielenda Professional uważana jest za najbardziej odżywczą linię brandu. Mimo że kosmetyki zadebiutowały na rynku dość dawno, wciąż należą do najbardziej pożądanych i rozchwytywanych produktów.

@ Copyright 2018